LOGOS_2715_1006

GOŚCIE SPECJALNI KONFERENCJI

ADAM SIKORSKI

Praktyk biznesu, z 25-letnim doświadczeniem. Współtworzy Grupę Kapitałową UNIMOT, będącą jedną z największych prywatnych firm na rynku energetycznym w Polsce.  Spółka UNIMOT, w której Adam Sikorski piastuje stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej, jest notowana na GPW i znajduje się w czołówce najdynamiczniej rozwijających się firm w sektorze paliwowo-energetycznym. Od 2015 r. Adam Sikorski jest też prezesem PZL Sędziszów S.A. – wiodącego, polskiego producenta filtrów przeznaczonych dla motoryzacji.

Pasjonuje się tematyką przywództwa i rozwoju osobistego, jest członkiem The John Maxwell Team. Jako licencjonowany trener, nauczyciel i mówca prowadzi warsztaty, seminaria oraz treningi wspomagające rozwój personalny, jak również zawodowy.

Absolwent Akademii Polonijnej w Częstochowie na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze oraz Politechniki Częstochowskiej na Wydziale Zarządzania. W 2011 r. ukończył studia podyplomowe Executive MBA, a w 2013 r. otrzymał dyplom ukończenia studiów Executive Doctor of Business Administration – EDBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Posiada bogate doświadczenie zarządcze i doradcze w obszarach rozwoju zawodowego i zarządzania zasobami ludzkimi.

JACEK CHMIELEWSKI

Jest Dyrektorem Departamentu Kadr w Banku Millennium SA.
Zarządzanie obszarem HR ułatwiają mu praktyczna wiedza biznesowa i doświadczenie w zarządzaniu ludźmi w różnych obszarach bankowości oraz optymalizacji procesów. Od kilkunastu lat związany jest z Bankiem Millennium SA, gdzie kierował między innymi siecią sprzedaży Bankowości Przedsiębiorstw, Departamentem Faktoringu i Finansowania Handlu, a także obszarami wsparcia: Centrum Obsługi Klientów i Jakości oraz Wydziałem Implementacji Procesów. Wierzy, że jakość przywództwa w firmie ma kluczowe znaczenie nie tylko dla wyników finansowych i pozycji konkurencyjnej firmy, ale przede wszystkim dla rozwoju ludzi, ich zaangażowania, budowania relacji i atmosfery pracy. Współtwórca M#leaders, programu rozwoju liderów Banku Millennium.

ANNA GRONOWSKA

Kierownik Działu Rozliczeń w warszawskim biurze Dentons, największej w Polsce i na świecie kancelarii prawniczej. Związana z firmą od siedemnastu lat, przeszła w niej wszystkie szczeble kariery zawodowej i poznała w praktyce blaski i cienie licznych stylów przywództwa. Z sukcesem wprowadza w pracy i w życiu koncepcje przywództwa wg Johna Maxwella.