LOGOS_2715_1006

GŁÓWNI MÓWCY

Dr John C. Maxwell

Dr John C. Maxwell jest autorem bestselerowych publikacji w rankingach The New York Times, doradcą, coachem i mentorem liderów biznesu i organizacji społecznych. Jest jednym z najbardziej znanych i cenionych na świecie mówców i autorów, którego książki sprzedały się w ponad 25 milionach egzemplarzy. John Maxwell został uznany przez American Management Association® liderem #1 w biznesie. Magazyny Business Insider i Inc. Magazine ogłosiły go najbardziej wpływowym ekspertem w dziedzinie przywództwa w 2014. Otrzymał też The Mother Teresa Prize for Global Peace and Leadership (nagrodę im. Matki Teresy za promocję pokoju na świecie oraz ideę naturalnego przywództwa). Jego organizacje – The John Maxwell Company, The John Maxwell Team oraz EQUIP – przeszkoliły ponad 5 milionów liderów w 188 krajach.

Dave Ramsey

Jest jednym z najbardziej cenionych i obdarzanych zaufaniem ekspertów w dziedzinie zarządzania finansami osobistymi i inwestycjami w Stanach Zjednoczonych. Dave Ramsey prowadzi cieszące się ogromną popularnością programy telewizyjne i radiowe. Jego siedem najlepiej sprzedających się książek to Financial Peace, More Than Enough, The Total Money Makeover, EntreLeadership, The Complete Guide to Money, Smart Money Smart Kids oraz The Legacy Journey – sprzedały się łącznie w ponad 10 milionach egzemplarzy. Jego firma Dave Ramsey Solutions za pomocą rozmaitych mediów przekazuje informacje, porady oraz pomocne narzędzia każdemu, kto chce lepiej zrozumieć zasady właściwego zarządzania pieniędzmi, znaczenie silnego przywództwa oraz ustalanie i osiąganie indywidualnych celów. I choć jest to firma o wielomilionowej wartości, z marką o uznanej renomie – sam Dave definiuje sukces liczbą osób, którym pomagamy w życiu oraz tym, jaką spuściznę po sobie zostawiamy. Ramsey chętnie udziela porad i dzieli się swoimi doświadczeniami jako gospodarz ogólnokrajowego programu radiowego The Dave Ramsey Show. Program ten jest słuchany przez ponad 12 milionów odbiorców każdego tygodnia, za pomocą ponad 575 stacji radiowych w Stanach Zjednoczonych oraz w Internecie.

Cheryl A. Bachelder

Dziewięciokrotna zwyciężczyni w konkursach na najlepszych dyrektorów generalnych (CEO) na świecie. Autorka bestsellerowej książki o przywództwie „Dare to Serve” („Dare to Serve – jak polepszyć wyniki, służąc innym ludziom”). Kierowała firmą Popeye’s Luisiana Kitchen oraz ma ponad 35-letnie doświadczenie w budowaniu marek, działalności operacyjnej oraz zarządzaniu spółkami publicznymi, które zdobyła w takich firmach jak: The Gillette i The Procter & Gamble Company, Yum Brands, KFC Corporate, Domino’s Pizza i RJR Nabisco.

Cheryl A. Bachelder specjalizuje się w branży restauracyjnej, w której ostatnio pełniła funkcję prezesa Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. Cheryl znana jest ze swojego myślenia strategicznego, podejścia opartego na modelu franczyzowym, rozwoju wybitnych liderów i zespołów oraz osiągania doskonałych wyników finansowych.

Jej życiową misją jest rozwój liderów, którzy są zorientowani na cele, dbają o  rozwój kompetencji i pracują też stale nad swoim charakterem. Zbudowała kulturę przywództwa poprzez służbę, wyrażoną w „sześciu wskazówkach Popeyesa”. W marcu 2015 roku opublikowała książkę pt. Dare to Serve – jak polepszyć wyniki, służąc innym ludziom.

W 2016 roku otrzymała wyróżnienie Independent Women’s Forum (IWF), a także nagrodę za godną naśladowania postawę członka zarządu. We wrześniu 2015 r. otrzymała nagrodę Norman Brinker Award z Nation News Restaurant. W magazynach The Wall Street Journal i New York Times została określona przez Jima Cramera CNBC jedną z „21 Bankable CEOs” na rok 2014. W 2012 roku została uznana za Lidera Roku przez kobiety z Foodservice Forum i otrzymała Silver Plate Award z International Foodservice Manufacturers Association.

Warrick Dunn

Warrick Dunn jest byłym zawodnikiem NFL, znanym z odnoszenia sukcesów zarówno na boisku, jak i poza nim. Jego kariera piłkarska rozpoczęła się na Florida State University w 1997 roku, gdzie został dostrzeżony przez Tampa Bay Buccaneers. Grał dla Bucs przez pięć lat, przed podpisaniem kontraktu z Atlanta Falcons w 2002 roku. Sześć sezonów później, w 2008 roku, wrócił do finału sezonu w Tampa Bay Buccaneers. Po 12-letniej karierze Dunn wycofał się, a w 2009 roku został jednym ze współwłaścicieli klubu Atlanta Falcons. Poprzez działalność charytatywną Homes for the Holidays Dunn oddaje cześć swojej matce, Better Smothers. Była ona policjantką, samotną matką wychowującą szóstkę dzieci. W trakcie wykonywania swoich zadań służbowych poniosła śmierć. Program Homes for the Holidays wspomógł już ponad 152 samotnych rodziców i 409 osób pozostających na utrzymaniu w całym kraju, otaczając ich opieką domową. W 2002 roku Dunn założył firmę Warrick Dunn Charities w celu poprawy życia poprzez innowacyjne programy, do których zainspirowały go jego podróże. W 2010 roku Dunn ukończył studia Executive MBA w Emory University. Został też wybrany do grona Legend Ligi NFL.